Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon. Ezt nagy hülyesé...

Mobiltelefon. Ezt nagy hülyeség lenne elkövetni?

Figyelt kérdés

Huavey telóm helyett vettem.két hete samsungot, mert a családban is, barátnőmnek is samsung van, gondoltam kipróbálom,hogy veszek samsungot és egy pár évig megint nem váltok.


A samsung A50-es idei gyártású telefont sokan megkedvelték és én is olyat vettem samsung márkaboltból ráadásul 125 ezerért, picit drága de megvrttem. Ma visszamentem, venni hozzá tokot, mert jó ha van hátvédtok és még nézegettem a telefonokat, láttam olyat,hogy samsung A70 és 140 ezer, de nagyobb picit.

Az A50 6,4" kijelzős, az A70 pedig 6,7".


Szerintetek nagy hülyeség lenne olyat csinálni, hogy két hete vettem.az A50-est és mivel az A70-es nagyobb, holnap vennék inkább egy A70-est?


Viszont az A50-est használtként tudnám eladni.


Mivel ismerős az egyik ott dolgozó eladósrác is őt is kérdeztem és azt mondta, hogy ez szabad döntésem, de mégis szerinte, és azt felelte, hogy az, hogy nagyobb az csak egy icipicit nagyobb ,nem sok jelentősége van, szinte tudni is slig tud többet mint az A50-es,szinte semmivel sem többet. Nehogy 15 ezer forint külömbségért, ilyen butaságot csináljak,mert egy hajszállal nagyobb de nem sokkal jobb mint az A50-es.


Nektek is kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Szerintetek is hülyeség lenne?



2019. máj. 11. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe nem cserélném le mert több RAM-on és nagyobb tárhelyen kívűl kb semmi plusz nincs.
2019. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már nem tudod mire elégetni a pénzed, akkor mi mégis milyen tanácsot adhatnánk?
2019. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

" Nehogy 15 ezer forint külömbségért, ilyen butaságot csináljak,"

Nem 15 ezer lesz az. Ugyanis a meglévő telód senki nem fogja annyiért megvenni tőled, mint amennyibe került. Már itt alapból bukhatsz egy huszast, vagy többet. Így 35-40 ezres különbözettel számolj minimum.

2019. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

De amúgy mi lenne ha inkább ezt vennéd meg amíg akciós?


[link]

2019. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jó lesz ez nekem.

Gondolkodtam.

2019. máj. 11. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!