Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Airpods alternatívák? (Többi...

Airpods alternatívák? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Láttam a neten külsoleg elég jó airpods másolatokat, csak egyiknél se láttam értékeléseket. Valaki a replikák közül használ valamilyet? Az tudna ajánlani egy kimondott fajtát? Nem akarok silány szemetet kifogni. Ja, igen. Androidhoz használnám.


Elore is köszi a válaszokat.



2019. máj. 12. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2019. máj. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de kimondottan airpods klónokra vagyok kíváncsi. Mármint az ilyen szilikonos cuccokat akarnám elkerülni.
2019. máj. 12. 12:57
 3/5 A kérdező kommentje:

Ilyesmikre gondolok, mint ez, több ilyet láttam, de nem tudom milyen hangminoséguek.


[link]


(Most ne az oldalt nézd, csak a terméket. Ezt sok oldalon láttam már pl)

2019. máj. 12. 13:02
 4/5 anonim válasza:
100%
Ugyanezt a tws7es dolgot vasaroltam meg. Megvettem még a tws10et is, hatha jobb lesz, de csak aksiban más. Nem eri meg, elegge recseg. Meg tenyleg, a 7-es aksija szörnyű...egyfolytaban lemerül, meg összecsatlakoztatni is nehez a kettőt, meg a legnagyobb problemam, hogy videot nem lehet nezni, mivel 1mpet kesik a hang...:(
2019. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Aliexpress-en van ezer féle és mindegyikről van több száz értékelés.
2019. máj. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!