Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi és Huawei telefonok...

Xiaomi és Huawei telefonok mennyire biztonságosak?

Figyelt kérdés

Online bankolás (a bank saját applikációja), mobil fizetés (Google pay). eBay, amazon rendelések.


A belépési és fizetési adataim biztonságban vannak ezen gyártók készülékein is?



2019. máj. 12. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, miért? Ha nem így lennének, akkor azokról készülne cikkek. Nekem Xiaomi telefonom (Mi A1) van és azon csinálom a MKB app-ját.
2019. máj. 13. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ez kissé lenézőnek tűnik a márkákkal szemben! Persze, nekem is Huawei van, és semmi gondom vele, minden ugyanúgy biztonságban van, mint például egy Samsung-gal! Csak mert SZÁMODRA noname márkák (pedig nem azok), vagy mert olcsók, még nem adják ki az adatokat!
2019. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem nézem le. 5 évig Huaweit hasznaltam, most Xiaomit is nézegettem. Csak eddig nem használtam banki alkalmazásokat.

Tudom, hogy nem noname.

Olcsó? Felső kategóriával szemezgetek...

2019. máj. 13. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Xiaomi-nál, a Mi 9 a felső kategória, Black Shark a másik, viszont hamarosan jön az One Plus-nak 7-es verziója is.
2019. máj. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Huawei P20-am van. Sokszor vásároltam már rajta pl aliexpressen, a netbankot (bank saját applikációja) is rendszeresen használom rajta. Sőt utaltam már telefonon keresztül milliókat is a bankszámlámról (autóvásárlás). Meg se fordult a fejemben hogy ez bármilyen szempontból más lenne, mintha a Dell laptopomon keresztül tenném. A Huawei se egy kis noname gyártócska. Jó pár millió készüléket adnak el évente és még nem hallottam semmilyen ilyesmi esetről. Az mondjuk alap, hogy a netbank jelszót és a bankkártyám adatait semmilyen készülékre nem mentem, de ez gyártótól független dolog.
2019. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!