Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Műanyag plexi, kemény ütésálló...

Műanyag plexi, kemény ütésálló tokot, lehet telefonra kapni?

Figyelt kérdés

Okostelefonomon szilikon tok van, lecserélném plexitokra, mert a szilikontok ugyan sokan azt használnak, én is, de ártalmas lehet a készüléknek, ugyanis amikor használjuk pl netezésreba telefont ,érezzük,hogy melegszik, ami normális. Azt hallottam a legjobb, ha nincs rajta remmi tok,mert a meleget könnyen elvezeti,de ha már tokot használunk akkor ne szilikon legyen ,mert az nem vezeti rendesen el a hőt, míg a műanyag tok jobban elvezeti.


Ugyan a szilikon tokban, ha leejtjük az rugalmasabb nem törik el a telefon, a.plexitokban már könnyebben törne, de mégis véd utóbbi is. Mindennek van előnye is,hátránya is, a szilikon többet véd az ütéstől ,de nem hővezető, a plexi tok viszont hővezető. Melyik a fontosabb? Vigyázni kell a telefonrs, nem kell leejteni és nem kell így rá szilokon tok, de az ellen nem tudunk tenni semmit, hogy ne melegedjen a telefon mert mindegyik melegszik. Akkor viszont fontosabb, hogy plexi tlk legyen rajta, mert kiváló hővezető.


Ezt hallottam,ezen gondolkodtam és lecserélném plexitokra.


De, lehet kapni,hol?

Nem láttam sehol,mindenhol csak szilikon kihajthatós,és brlebújtatós tok van.



2019. máj. 13. 16:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!