Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölt a telefonom -...

Miért nem tölt a telefonom - Samsung A50?

Figyelt kérdés
Vettem egy noname töltőkábelt, amit egy gyári samsung gyorstöltő fejhez dugtam. A telefonomat azonban nem tölti. A töltővel nincs gond, mert az S9-et tölti. Az én telefonomat viszont csak gyári samsung töltővel tudom tölteni.

2019. máj. 14. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Noname töltőkábel van olyan is, ami csak töltőkábel, adatátvitelre nem alkalmas, mert hiányzik belőle két szál vezeték.

Gyorstöltéshez viszont szükséges a többi vezeték, mert a telefon azon keresztül azonosítja a dugasztápot, illetve lépteti nagyobb feszültségre, ha kell.

Igaz, hogy lassú töltés attól még elindulhatna 500 mA áramon, de ezt így látatlanban nem tudom jobban átlátni.


Jó a link is, amit megadtál, csak jobb így látni, hogy miről van szó.

2019. máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam Huawei gyorstöltővel is, azzal sem tölti. Csak samsung töltővel működik.
2019. máj. 14. 12:32
 3/3 anonim ***** válasza:

"Kipróbáltam Huawei gyorstöltővel is, azzal sem tölti. Csak samsung töltővel működik."

Megválaszoltad a érdésed.

Azzal nem használd amivel nem működik.

Megváltoztatni nem tudod.

2019. máj. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!