Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy j5 2017 megfele...

Bariii kérdése:

Samsung galaxy j5 2017 megfelelő lehet a faternak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Faternak szeretnék venni egy telefont. Ez lenne neki az első érintőképernyős(üdv a 21. ben). Fontos lenne, hogy újonnan, és hogy legyen rajta egy fizikai gomb is. Galaxy j5-öt(2017) néztem ki neki idáig, viszont a legnagyobb kérdésem, hogy:

Ez a telefon 2019 ben megálja még a helyét?? Nem fog undoritoan belassulni stb? Csak internetezésre, pl youtube használná és nyilván telefonálásra.


Köszönöm szépen előre is a válaszotokat, remélem van valaki aki jobban bennevan mint én. :)



2019. máj. 15. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyit költesz rá max?
2019. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 repulo ***** válasza:
Az alap j5 16 GB ROM-ja is kevés, mert első bekapcsolásnál rögtön frissít a telefon és szinte semmi hely nem marad. A 2 GB RAM pedig nagyon karcsú ma már, egyből lassú lesz a telefon és idővel ez csak tovább fog romlani.
2019. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 40, max 50


#2 okes, koszi akkor valami mas lesz

2019. máj. 16. 10:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Valmai olyat keress amiben 32GB tárhely van de ez a minimum ez se olyan sok és 3-4GB RAM-osat.


Ez például jó csak nincs fizikai home gombja.


[link]


Vagy ez például tökéletes ilyen árban, viszont ennek sincsen fizikai home gombja:


[link]

2019. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

En anyukamnak vettem most egy j5 2017 et.

Nekem is ez van 1.5 eve

Es bar tudom karos, de eddig csak akkor inditottam ujra amikor a frissites miatt kerte.


Sosem fagyott msg le, nem.lassult be.


En ajanlom szivesen

2019. máj. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!