Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés
bariii nevű felhasználó kérdése:

Samsung galaxy j5 2017 megfelelő lehet a faternak?

Sziasztok!

Faternak szeretnék venni egy telefont. Ez lenne neki az első érintőképernyős(üdv a 21. ben). Fontos lenne, hogy újonnan, és hogy legyen rajta egy fizikai gomb is. Galaxy j5-öt(2017) néztem ki neki idáig, viszont a legnagyobb kérdésem, hogy:

Ez a telefon 2019 ben megálja még a helyét?? Nem fog undoritoan belassulni stb? Csak internetezésre, pl youtube használná és nyilván telefonálásra.

Köszönöm szépen előre is a válaszotokat, remélem van valaki aki jobban bennevan mint én. :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: telefon, érintőképernyő, első

máj. 15. 17:40  Privát üzenet  

A válaszok
Sajtkirály nevű felhasználó válasza:

Mennyit költesz rá max?

A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 15. 17:54 Privát üzenet
repulo nevű felhasználó válasza:

Az alap j5 16 GB ROM-ja is kevés, mert első bekapcsolásnál rögtön frissít a telefon és szinte semmi hely nem marad. A 2 GB RAM pedig nagyon karcsú ma már, egyből lassú lesz a telefon és idővel ez csak tovább fog romlani.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 15. 21:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#1 40, max 50

#2 okes, koszi akkor valami mas lesz

# 3/4Időpont máj. 16. 10:26 Privát üzenet
Sajtkirály nevű felhasználó válasza:

Valmai olyat keress amiben 32GB tárhely van de ez a minimum ez se olyan sok és 3-4GB RAM-osat.

Ez például jó csak nincs fizikai home gombja.

[link]

Vagy ez például tökéletes ilyen árban, viszont ennek sincsen fizikai home gombja:

[link]

A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 16. 13:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy 2005. ös 3as e46 BMW-m. Van navi de 2006 os dvd vel van. Tudnátok segíteni hogy hol találok neki megfelelő 2017-18 as térképet? Ki tudom írni csak nem tudom hol keressem
Galaxy j5 (2017) Melyik töltő a megfelelő?
Mennyi a megfelelő összeg egy windows 7 telepítéséért adni 2017-ben?
Milyen Tápot vegyek? Mi lenne megfelelő a konfigmhoz?
Huawei P8 Lite 2017 Lineage-os visszaállitás?
Van egy 2005. ös 3as e46 BMW-m. Van navi de 2006 os dvd vel van. Tudnátok segíteni hogy hol találok neki megfelelő 2017-18 as térképet? Ki tudom írni csak nem tudom hol keressem.

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!