Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

2GB mobilnetem van, de 200mb után lelassítja, ez a csomag miatt van így, vagy átlehet állítani valahogy? Android

Keress kérdéseket hasonló témákban: mobilnet, internet, wifi, adathasználat

máj. 15. 18:10  Privát üzenet  

A válaszok
Elvileg nem lassítják, de a gyakorlatban annyira túlterhelt a mobilinternet, főleg este, hogy sokszor használhatatlan.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 15. 18:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nekem 200mb után kiírja hogy mobiladataim 100%-a elfogyott, de megy tovább, csak néhány oldalt nem tölt be és sokkal lassabb

# 2/3Időpont máj. 15. 20:26 Privát üzenet
Akkor nem 2GB neted van

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 15. 20:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Android! A csomag ütközésben van egy ugyanolyan nevű már meglévő csomaggal. Hogyan lehet orvosolni ezt a problémát? Nincs fent a program már.
Android! A csomag ütközésben van egy ugyanolyan nevű már meglévő csomaggal. Hogyan lehet orvosolni ezt a problémát? Nincs fent a program már.
Mikor értesítenek a csomag érkezéséről?
Telekom (T-Mobile) Domino Most 9 ft/perc feltöltő kártyás csomag?
A csomag elemzése során hiba lépett fel?
Telekom dominó5 csomag, vettem 10mb napinetet majd turbonet1gb-ot, működik is, de azt írja, hogy a kikapcsolását kértem, és 1 napig használhatom csak. Hol lehet visszakapcsolni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!