Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Samsung Galaxy a50 telefonon van gyári képernyőfólia? Ha nincsen, akkor vehetek rá, nem fogja befolyásolni az ujjlenyomatolvasást?

Keress kérdéseket hasonló témákban: telefon, képernyő, képernyővédő fólia, ujjlenyomat, Samsung, Galaxy

máj. 15. 22:07  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
7 éve androidot használok. Megéri IOSRA váltani? Elegem lett, hogy belassul egy idő után, nem kap frístést. Samsung Galaxy S4 telefonom van most. Gyári 5. 0.1.
Van egy 2018 Samsung galaxy j6 telom a gyári kijelző elment kaptam után gyartotttat szalag kábellel össze pattintootam de nincs kép nem volt jó kaptam egy masikat az sem mi lehet a probléma?
A Samsung Galaxy Pocket Neo S5310 telefonhoz honnan tudom letölteni hivatalos gyári ROM-t Samsung oldaláról?
Samsung Galaxy A5 2017-re gyári visszállítás?
Samsung galaxy A5 2017es telefonom nem ismeri fel a gyári usb kábelt. Tippek, hogy miért?
Gyári visszaállítást csináltam a telefonomon (Samsung G. S7), és most az értesítések helyett az "értesítések elrejtve" üzenet jelenik meg. Hogyan lehet visszaállítani?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!