Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kell nézni, milyen érték...

Mit kell nézni, milyen érték a jó, stb. egy mobil kameráján, hogy bemozdulás mentes képeket lehessen vele készíteni?

Figyelt kérdés
Volt egy asus zenfone3 telefonom. Sajnos tönkrement,és vettem helyette egy huawei p20litet. Katasztrófa képeket készít. Ha mozgó embert fotózok,a mozgó végtag helyén egy "csík"van... valami elmosódott akármi. a többi rész éles,oké,de ezzel így nem lehet mit kezdeni. Hozzáteszem ,nem mozgó dolgokról szép képeket készít. Szóval,lecserélném vagy egy zenfone5-re vagy egy nokia 6.1plus(x6)-ra. Aki ért hozzá,segítene melyik a jobb választás? Vagy ezek is ilyen "bemozdulós" képeket csinálnak? Melyik érték itt,vagy milyen kamera vagy nem tudom ... szóval mi az amiben egy ze520kl jobb volt mint a p20lite?? Remélem ki lehet hámozni az írásomból,hogy mi a kérdés,és azt is ,hogy valaki tudja a választ :)

2019. máj. 19. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kéne ilyen szarnak lennie. Próbáld sötétebbre állítani, vagy keress „sport” módot!


Szóval a sötétben fotózási képességet, és a lassított felvételt érdemes nézni. Szerintem.

2019. máj. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,végül lecseréltem egy Nokia 7.1-re,ez teszi a dolgát ahogy kell :)
2019. jún. 11. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!