Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom el tüntetni a...

Hogyan tudom el tüntetni a karcokat a Sony Xperia xz3 kijelzőről?

Figyelt kérdés
A készülék vásárlásakor mondták gorilla glass 5 üveg van a ami karcàlló. Semmit nem csináltam a telefonnal annyit a zsebembe hordtam és apró hajszálkarcok lettek benne van 2 hosszú. Hiába nem mély karc de engem nagyon írital. Nem tudom hogyan,tudnám eltuntetni olvasok interneten ezt azt de hol jót írnak hogy nem. Gondoltam megkerdezem itt is hátha valaki tudd hasznos tanácsot adni hogyan tudom ezeket a karcokat eltüntetni.

2019. máj. 19. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2019. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
500ft-os fólia kellett volna es no problem
2019. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2019. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet sajnos. A karcállóságot sosem értettem miért ígérik. Ez csak amolyan marketingfogás. Valóban karcállóbb, mint egy normál üveg, de ennyi.


Amit tehetsz, az csak annyi, hogy a kövi telódra már megveszed a kínai párszázas üvegfóliát, és majd az nem lesz karcos. Ez a mostani meg ilyen tanulópénz lett.

2019. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem 500 ft is fólia volt rajta hanem 3D üvegfólia de nem tudom talán selejt volt, mert leejtettem,es nem is tört be a fólia hanem lecsúszott róla dirr 5000 ft. És hát ugye a Sony gyártójatol is meg kérdeztem hogy ez a gorilla glass 5 üveg amilyen a kijelző az karcàlló e mert olvastam róla de azért megkerdeztem mert nem tudtam még tenni hogy 1 hét után még egy uvegfoliat vegyek. Sima fóliat meg nem gyártanak, még mikor vettem a készüléket mondták azt a gyári fóliát muszáj levenni. Mondjuk az zavart is volt a mert nagy sony felirat volt rajta de azt mondták anélkül nem érzékel a képernyő. De tuti rajta hagytam volna. Olvastam én annyi mindent róla házilag hogyan lehetne de nem próbálom ki mert azt nem írják milyen felületre ez pedig nem műanyag hanem üveg elvileg. Most vettem neten egy 3D seg, hátha halvanyit valamit legalább hogy én ne lássam de elég a tudat is. Apró pici karcolasok egyáltalán nem mélyek. De legalább több karc nem lesz
2019. máj. 21. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!