Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a OnePlus 6...

Mi a véleményetek a OnePlus 6 telefonról?

Figyelt kérdés

Jó képeket csinál?

Jó az anyag minősége?

Megéri?

Gyors?

Egyebek...



2019. máj. 19. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinte a legjobb árban van a tudásához képest. Még a Xiaomiknál is jobb áron kínál.
2019. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,igen,csalódtam a xiaomiba leírkm miért (ezt már 1 válaszolónak leírtan pill)
2019. máj. 19. 20:42
 3/11 A kérdező kommentje:

Nekem redmi note 4 em van


De amióta ezek az iphineos huaweies szutykok vannak én OnePlus 6 ot fogok venni.


A miui ritka ocsmány,a telefon mindent koppint iphine noch huawei szín iphone kamera (ennél a típusnal)


Szerettem a xiaomit de csalódtam benne és jobb egy 1+6


Nem tudom,ha szeretnél mindenes koppintott szutykot úgy hogy a miui 10 is egy hányadék akkor hajrá,de remélem azért igényesebb vagy.


Mellesleg van egy ipaky tok a xiamimon még tavaly leejtettem kanapéról a keret elrepedt a volume - használhatatlan a bekapcsoló gombnak odakell nyomni rendesen.


A kamera átlagos nem rossz


Hangszoró jó


Minőség sz@#


Széonek széo csak mostmár a Xiaomi nem tud mit kitalálni,ezért koppint...😫


Bocsi az elírásokért,siettem

2019. máj. 19. 20:42
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

"Nem tudom,ha szeretnél mindenes koppintott szutykot úgy hogy a miui 10 is egy hányadék akkor hajrá,de remélem azért igényesebb vagy."


Most engem sértegetsz vagy mi? Én nem is ajánlottam helyette a Xiaomit olvasd el még egyszer mit írtam..

2019. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ezt nem neked írtam!

Hanem egy kérdezőnek,aki xiaomit akart venni és ez a véleményem,nem szeretnék Xiaomit venni,hanrm OnePlus-t,ezért kérdeztem,csak, hogy megéri stb.

Nem téged sértegetlek

2019. máj. 19. 21:27
 6/11 A kérdező kommentje:

Csak ha már szóba jött a Xiaomi leírom a véleményem :)

Tudom, hogy nem ajánlottad stb,csak írtad, hogy a xiaomiknál is jobb árba van,csak ezek a veszélyei :D


Bocsánat, hogy félreérthetően írtam

2019. máj. 19. 21:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem is gondolok rosszat a Xiaomikról ám! Csinálnak ők is jó ár/értékben telefonokat? Csak nekem nem jönnek be. Főleg a MIUI rendszer nem szimpatikus nekem. Azért nem ajánlom.
2019. máj. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a véleményem,mondjuk ez nagyon igaz, hogy olcsó visszonylag pl egy 4X csak ha már valakinek ez kevés,vagy nem tetszik,mint nekem akkor...
2019. máj. 20. 14:05
 9/11 Levesss válasza:
Egyebek...
2019. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:)
2019. máj. 21. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!