Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefon a xiaomi redmi note 7?

Jó telefon a xiaomi redmi note 7?

Figyelt kérdés
Érdemes lehet xiaomi redmi note 5 ös telefont erre cserélni?

2019. máj. 21. 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Amennyiben a jelenlegivel nem vagy megelégedve, akkor megér egy próbát.
2019. máj. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szeretem a redmi note 5 öt csak kicsit elgondolkodtató a mókolás nélkül használható google camera cucc.
2019. máj. 21. 02:19
 3/10 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen cserét csináltam.

Nagy különbséget nem veszek észre, a kijelzője szebb, de gyorsaságban semmi különbség.

Viszont a kilógó kamera nagyon bosszantó, be kellett szereznem egy bunkó hátlapot ami takarja, hogy ne kopjon le pillanatok alatt.

Nem tudom hogy miért kell kilógatni a kamerát, szerintem ez nagy hiba.

2019. máj. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Zalannagy válasza:
22%
Nem tudom milyen telefon lehet. Nekem csak Iphone X hez van tapasztalatom
2019. máj. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

# 3


Olvasgattam itt ott de van aki dicséri van aki nem. Például volt aki írta,hogy neki pàr nap alattt összekarcolódott a kamera pedig nem dobálta. Engem még pl a műanyag keret szilárdsága gondolkodtatott még el. És egyébként a kamera jobban kilóg mont a redmi note 5 ön? Amúgy annyira azt látom,hogy minden gyártó kilóra adja ki a telefonokat de sokkal nem tud sose többet az utód,pl az is durva 1 év alatt 2 modellváltás redmi note 6,redmi note 7 és semmi jelentős amit a redmi note 5 ne tudhatna. Csak igazàn engedélyezhetnék már a google camerát mókolás nélkül.

2019. máj. 21. 10:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Jobban kilóg mint a note 5-ön.

Ott a gyári tok védte a kamerát, ennél semennyire nem védi.

Figyelj, én eladtam 40-ért a note 5-öt, 60 fölött van már note 7, csak egy huszast kell rádobnod, nem olyan nagy összeg, és azért mégis egy újabb gép.

2019. máj. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

# 6


Most én is ilyen árakban vagyok kb,érdeklődött is már valaki csak kicsit a szívemhez nőtt a teló ez a baj a legtöbb tárgy a szívemhez nő de lehet ha meg veszik veszek redmi note 7 et

2019. máj. 21. 21:50
 8/10 A kérdező kommentje:

Néztem egy amerikai fickó strapa tesztjét anno a redmi note 7 ről ott kicsit elgondolkodtam,de megnéztem ezt az indiai tesztet és meggyőző a strapabíróság ügyben

https://www.youtube.com/watch?v=tvMgK9uW6wY

2019. máj. 22. 00:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg gondolom nem csaj vagy hogy a farzsebedben hordd a telefont...😂
2019. máj. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

# 9


Nem csaj vagyok,meg amúgy is nagyon vigyázok rá mert tokot teszek meg kijelző védő fóliát a telefonba és hordozni is plusz egy övre csíptethető tokban hordom,meg még a kamera üvegre is fóliát rakok.

2019. máj. 22. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!