Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erről a Honor 9 lite telefonró...

Erről a Honor 9 lite telefonról mi a véleményetek? Hasonló árú és képességű Huawei vagy Samsung telefonokkal felveszi a versenyt?

Figyelt kérdés
2019. máj. 21. 11:03
 1/4 A kérdező kommentje:

A linket elfelejtettem betenni.


[link]

2019. máj. 21. 11:52
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs vele gond. Munkatársam szereti.

Nekem Honor 8 Premium van. Olyan nagyon sok eltérés nincs benne , az én telomtól. Én szeretem a Honort,bár én inkább Honor 10 lite-t venném inkább, de függ kinek mit enged a pénztárcája

2019. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Megvetted már? Mert ha még nem, akkor menj fel extreme digitalra és ott a Honor 10 Lite most 60 ezer + 400 Ft kiszállítás míg ez 57 ezer + 1500 Ft kiszállítás. Szóval az jobban megéri. De ha már megvetted akkor se baj, apumnak ilyen van és nagyon szereti.
2019. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nem vettem meg, kösz az infót.
2019. jún. 10. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!