Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez komoly, hogy az S8 nem...

Ez komoly, hogy az S8 nem kapja meg a legújabb Androidot?

Figyelt kérdés

Egy két éves tlefonról beszélünk és ennyi? Nem kapja meg a legújabb Androidot? Nem vagyok Apple fan, de azért ilyenkor megemelem a kalapom előttük, hiszen a 4-5 éves telefonuk is megkapta a legújabb oprendszert.


Nem tudom, hogy a több gyártók hogyan állnak a kérdéshez, de így semmi értelme 4-5 évre tervezni csúcskategóriás mobilt. Hiába az erős hardver, ha elhanyagolják 2 év után.


2019. máj. 22. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
2 éves telefon minek kapja meg? Az iphoneok meg kb tonkre mennek egy egy ilyen frissiteskor. Emiatt kell kb egy tolton tartani a telefont allandoan.
2019. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Semmi gond, az Xda Developers fórumon körbe kell nézni, hogy milyen romok elérhetőek hozzá
2019. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Komolyan nem kapja meg.
2019. máj. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Majd bolondok lesznek ráfrissíteni. Vedd meg a legújabb csúcsmobilt. Nekik ez az üzlet.
2019. máj. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Most azért veszel drága csúcskészüléket hogy 4-5 évig mindig a legfrissebb Android fusson rajta ? Vagy azért hogy 4-5 évig gyors telefonod legyen ?
2019. máj. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Milyen hátrányt tapasztalsz, ha nem a legújabb android fut a telefonodon?
2019. máj. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Wadmalac ***** válasza:
38%

"Hiába az erős hardver, ha elhanyagolják 2 év után."

Nem hanyagolják el.

a bugfixek, ilyesmi még minimum 2 évig jönni fog rá.

De az új android már újabb, más hardverkonfigra készül, nem érdemes a "régebbi" vasakra rászenvedni.

Ez a példaként említett Iphone esetén sem megy olyan gördülékenyen, mint kéne, éppen mert a régi hardverek már nem tudják úgy kezelni az új szoftverigényeket. Pedig az Apple tényleg hardveroptimalizál.

2019. máj. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Morzsi007 ***** válasza:
44%
Iphone esetében 4 év után kezd lassulás bekövetkezni, de nem minden esetben. Szóval csak finoman savazni az Applet🙂 2008 óta használok iPhone-t, tudom mit beszélek.
2019. máj. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Semmi gond, az Xda Developers fórumon körbe kell nézni, hogy milyen romok elérhetőek hozzá"


Nem érdekel, nem akarok ilyennel foglalkozni.


"Most azért veszel drága csúcskészüléket hogy 4-5 évig mindig a legfrissebb Android fusson rajta ? Vagy azért hogy 4-5 évig gyors telefonod legyen ?"


Nekem mindkettő fontos.


"Milyen hátrányt tapasztalsz, ha nem a legújabb android fut a telefonodon?"


Elesek a velejáró szolgáltatásoktól és plussz funkcióktól.


"Ez a példaként említett Iphone esetén sem megy olyan gördülékenyen, mint kéne, éppen mert a régi hardverek már nem tudják úgy kezelni az új szoftverigényeket. Pedig az Apple tényleg hardveroptimalizál."


Párom hetes telefonján nem tapasztalt lassulást. Nem mondom, hogy nincs igazad, de ha lassabb is, tulajdonképpen észrevehetetlen.

2019. máj. 23. 20:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Én Samsung tabletemen megkaptam 8.1 androidot de nem látom különbséget túl sokban .számomra is fontos hogy minimum 1x kapjon fő verzió váltást de gyorsaság tárhely ,a legfontosabb.
2019. máj. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!