Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A70 kamera...

Samsung Galaxy A70 kamera felbontás?

Figyelt kérdés
Többen próbáltuk beállítani 32 megapixelre ( hisz hivatalosan annyi ) de nem is találjuk, azt, hogy hol kell, csak kb. 8 MP-es képeket készít, csak a képarányt tudjuk állítani. Ha egyszerű dolgot néztem be, légyszi írjátok le :D
2019. máj. 23. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezen a telefonon 3 kamera van. Egy 8 MP-s, egy 32 MP-s és egy 5 MP-s széles látószögű. Valószínűleg a 8 MP-set használod, ezért nem engedi nagyobbra állítani. Keress egy kameraváltó gombot valahol a fotó alkalmazás főképernyőjén.
2019. máj. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ultra széles lencsének 8MP a felbontása, a fő szenzornak 32MP. Valahol kell legyen 1 kapcsoló.
2019. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajna nekem csak a 8 es 5 megapixeles kozul lehet valogatni...
2019. máj. 23. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig valahol ott kell hogy legyen, hiszen szemmel láthatóan 3 kamera van a hátlapon! Föntről lefelé:

5 MP mélységérzékelő

32 MP főkamera

8 MP 123 fokos ultraszéles látószögű

Lehet hogy szoftveresen is hasonlóképp tették sorrendbe, csak valami elkerülte a figyelmedet! Amúgy 32 MP-ben a pontos felbontás 6500 x 4920 pixel, tehát ha esetleg valahol látsz ilyet, az lehet az! Én is mindenképp ilyen telefont akarok majd venni, és addig nem nyugszom majd, amíg meg nem találom a főkamera kapcsolóját!

2019. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megoldódott, úgy van írva a képaránynál hogy 4:3 H. Ez a nagyfelbontás.
2019. máj. 24. 08:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja hát igen,ez mindenhol így van, mivel az a natív képarány.
2019. máj. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!