Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Iphone 7 plus mennyire...

Egy Iphone 7 plus mennyire érné meg 2019-ben?

Figyelt kérdés
Gondolkodom hogy jelenlegi telefonomat elcserélném rá, viszont szeretnék megerősítést ehhez

2019. máj. 23. 10:24
 1/5 anonim válasza:
100%
en 2018 elejen vettem, es a mai napig hasznalom. Abszolut elegedett vagyok vele! Legalabbis funkcionalitasaban nekem eleg, amit tud. Softwarefrissites utan is abszolut kifogastalanul müködik. Ev vegeig tart az elöfizetesem, de nem szandekozom lecserelni akkor sem.
2019. máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Ha új akku van benne akkor mehet a dolog. Ha még az eredeti akkor nálad lesz gatya (ha már most nem az).
2019. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valakinek megéri, valakinek nem.

Ha mindenképpen le akarod cserélni, akkor úgyis lefogod.

Nem fog dönteni helyetted senki. A kérdés, hogy neked megéri e.

2019. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Abszolút. Szerintem a legjobb ár-érték arányú Iphone jelenleg. Nekem nem plus van, mert az már nekem kényelmetlen, de hibátlan telefon. És 3 évig még biztosan támogatott lesz.

Én megvárom mi lesz az XS után, addig biztos nem cserélem.

2019. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fos sziphone dehogy éri meg inkább nézz valami normális telot.
2019. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!