Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kiegészítők mobiltelefonhoz,...

Kiegészítők mobiltelefonhoz, mint zoom távcső, objektívek szerintetek tényleg lehetnek jók, vagy csak hatásvadász gagyik?

Figyelt kérdés
Mindenesetre az akarmilyen kamerát feljavit eléggé kamun hangzik, végül is ebbe egy vga kamera is belefér...
2019. máj. 24. 09:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Hogy hogy törlödtek az üzenetek?
2019. máj. 24. 15:27
 2/4 Wadmalac ***** válasza:

Valami csökkentértékű biztosan reklámnak nyilvánította a kommenteket.

Csak tudnám, hogy hogyan lehet erre használható választ adni egyes azonosítható termékek nélkül.

2019. máj. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de ez egy jó kérdés szerintem és engem érdekelne a válasz. Mivel sokféle termék létezik jó ha van valakinek már tapasztalattal véleménye valamiről két link is volt de törölve lett.
2019. máj. 27. 07:27
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

Igen, mivel máshogy nem lehet bemutatni, melyik jó, mint hogy az ember idelinkel egy oldalt, ahol kapni lehet.

Az meg reklám, ha annak akarod nézni.


Itt egy youtube teszt link, én ilyet vettem, ez egész jó.


https://www.youtube.com/watch?v=d1lofJTE2Ts


Az mondjuk tény, hogy állvány nélkül majdnem lehetetlen bemozdulás-mentesen fotózni vele.

2019. máj. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!