Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Recovery menübe csinálok egy...

Recovery menübe csinálok egy hard resetet, akkor minden app szemetet ki törlődik és a frissítések is?

Figyelt kérdés

Már csináltam, és akkor mindig a legrégebbi verziójú Google Play YouTube stb app került vissza, és akkor megint el kezdte frissíteni őket.

Akkor reset le törli a frissített appokat és vissza rakja a régit?


Telom azt is szokta írni ilyenkor új szoftver frissítések vannak.


Akkor minden frissítést letöröl?



Vagy inkább rakjam újra a ROM-ot hogy 100%-ig tiszta legyen?



2019. máj. 24. 12:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ahhoz felesleges mindig bajlódni, ha csak az adatokat akarod törölni, elég egy factory reset.
2019. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha már van egy tiszta, bevált ROM, akkor felesleges azt piszkálni, váratlan hibákat kockáztatni.

A hard reset visszaállít mindent a ROM-ból, vagyis ez olyan, mintha a Windows-telepítő ott lenne egy rejtett partíción, amire néha visszaállítod a rendszert.

Érthető módon ezután rögtön tölti le a frissítéseket is, hiszen a telepítő (ROM) régebbi.

Annak kicsi a valószínűsége szerintem, hogy egy vírus a ROM-ba is belenyúljon, le van védve, gondolom.

2019. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Samsung telomat is már párszor ROM-oztam, de a legutolsonál azt hittem hogy tönkre ment, hiába inditottam újra, csak a samsung logo jött be mindig, de szerencse egy rekovery reset segített.
2019. máj. 25. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!