Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az oka annak hogy az...

Mi lehet az oka annak hogy az androidos telefonomból csak ùgy eltünt egy csomó képem? Veled történt màr ilyen?

Figyelt kérdés
Biztos hogy nem töröltem ki még véletlenül se. Amikor legutóbb tegnap nézegettem a képeket akkor még megvolt az összes. Most meg eltünt egy csomó. Ki érti ezt?? Meizu M6

2019. máj. 25. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A huawei biztos kekémkedte róla :D
2019. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Jók ezek az Androidos telefonok:DDD Én inkább maradok az Iphonennál.
2019. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi de megoldodott. Volt ott egy ilyen frissités fül ilyen kisbetükel irva ràmentem frissitette a képeket és megvan mind berakta a képek mappàba. Szóval úgy néz ki elhamarkodottan irtam ki a kerdest. Am en megvagyok elegedve ezzel a teloval. Söt imàdom, csak most megijedtem.
2019. máj. 25. 15:58
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Ha csinálnál mentést a képeidről gépre, nem lenne ijedségre okod az ilyen helyzetekben.
2019. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Innen puszilom a lepontozókat, de legalább nekem nem kell állandóan mentegetni az adataimat, meg attól rettegni, hogy elvesznek, mert az iphone automatikusan menti icloudba:DD
2019. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Itt is meglehetne oldani hogy automatikusan mentse szerintem valahova. De csak nem vesztek el. Nem jobb az iphone mint az android szerintem. Am van memoriakartyam majd belerakom es azon is lehet tarolni. Meg azert elmentem majd gepre is. De megse vesztek el szoval jo az android is.
2019. máj. 25. 16:27
 7/13 anonim ***** válasza:
Az íjfónosnak üzenem hogy az androidban is mentődik minden a googlehez ha valaki úgy szeretné (drive, fotók mind felhő alapú)
2019. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%
7: Ha a gúgölhöz mentődik, akkor jobban járnál, ha nem mentődne inkább sehová:D
2019. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még szerencse hogy az Epplénél biztonsáhban vannak az adatok 😆
2019. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hagyjuk màr ezt az iphone-t. Miért jó az hogy emberek több szàzezreket adnak ezért csak mert iphone. Maga a telefon nem ér többet 50 ezer ft-nal meg lehet sokat mondtam. De amig megveszik emberek szazezrekert addig a ceg az nagyon jol jar. Egy keszuleken rengeteg a haszon. Hugomnak iphonja van semmivel nem tud többet mint az én androidom. Memoria se nsgyobb, ram se, semmi.
2019. máj. 25. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!