Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone XS Max vagy Samsung...

Iphone XS Max vagy Samsung Galaxy S10+?

Figyelt kérdés

IOS és Android telefonom is volt, egyik rendszerrel sincs bajom.

Jelenleg is Iphoneom van.

Az iphoneban már rég jött ki komoly újjítás, úgyérzem kicsit kezd lemaradni az androidhoz képest.

Ez a 2 telefon jöhet szóba.



2019. máj. 26. 00:15
 1/4 anonim válasza:
100%
Inkább a Samsung szerintem
2019. máj. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért ajánlod jobban a samsungot mint az apple-t?
2019. máj. 26. 00:43
 3/4 anonim válasza:
100%
Én is a kettő között vaciláltam. Végül s10+ lett a vége. Én is úgy láttam hogy elmaradott volt ahhoz képest az iphone, az ára viszont meg nagyon magas. Ezért a pénzért inkább samsungot választottam, több lehetőséget láttam benne. Nem bántam meg, nagyon szeretem.
2019. máj. 26. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:
100%

Nekem az IOS mindig is túl zárt, kötött rendszer volt, túl kevés lehetőséggel.

Márkahű éppenséggel nem vagyok, az előző telefonom egy S8+ volt, arra egy LG G4-ről váltottam, előtte meg Sony Xperia Z volt.

Most hosszas nézelődés és összehasonlítás után döntöttem úgy, hogy maradok a Samsungnál, egy S10+ formájában és nem bántam meg.


Fontos.

Nem tudom, milyen az Iphone fogása, de az S10+...

Fogtál már kézbe frissen kifogott halat?

Na az próbál így szökni a kézből. Szigorúan azonnal tokot neki.

2019. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!