Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valahol olcsóbban lehet venni...

Valahol olcsóbban lehet venni kijelzőt?

Figyelt kérdés
Van egy iphone x-m a kezdetek óta. Eddig tökéletesen vigyáztam rá de sikerült összetörnöm és már nincs rá garancia. Ahogy elnéztem,az iphone alkatrészek cseréje kb a világ legkönnyebb dolga és a kijelző ennek is az. A probléma,hogy nem találtam semmi de semmilyen kicsit is megbízható kategóriába eső helyet amin megkockáztatnék 40-50 ezret érte. Esetleg tudtok erre megfelelő helyet,ahol vehetnék?

2019. máj. 26. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól mert lejárt a garancia, nyugodtan viheted az Apple szervizbe, itt biztos, hogy eredeti alkatrészt raknak bele és lesz a kijelzőre garancia.
2019. máj. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom,de az árával van problémám mivel a telefon fele majdnem.
2019. máj. 26. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:
2019. máj. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez ilyen. Az amoled kijelzők drágák mert kb csak a Samsung gyártja így nincs konkurrencia.

Ezt el kell fogadni ha valaki ilyen csodára vágyik akkor viseli a leejtes következményeit.

Én direkt ezért csak LCD kijelzős telefont veszek és olyat amihez van kijelző házzal együtt 10e Ft körül. Ha leesik kicserelem

2019. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2. Kommentelő köszi a linket! Nagyon sok pozitívum van és nagyon jól értékelt. Harmadik sajnos tudom ezért is fog kapni most egy kijelző védőt is, mivel 10 év alatt második telefon sérülésem,így nem éreztem szükségét.
2019. máj. 26. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!