Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ily mód a fókuszt hogyan...

Ily mód a fókuszt hogyan tudom állítani a telefonon?

Figyelt kérdés
Csak a nokia telefonon láttam konkrét csúszkát rá,hogy mire fókuszáljon a kamera. Példának okáért,a telefon kikapcsolt képernyőjére vagy annak tükröződésére. Autó belsejére,vagy ablakára és érdekelne,hogy amiknél csak nyomkodom mire fókuszáljon ezt hogyan lehetne megoldani? Nagyon sok szép képet láttam ehhez hasonló megoldással de sajnos én nem tudom megoldani vele.

2019. máj. 26. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Automata fókusz esetén is tudsz olyat csinálni, hogy valami más hasonló távolságra fókuszálsz, aztán rögzíted a fókuszt, és a témádra irányítod.
2019. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Android esetében, ha a készüléked tudja a camera2 api-t, akkor pl. az Open Camera app tud kézi fókuszálást (meg még más appok is). Ha nincs camera2 api, de a telefon képes lenne rá, akkor root után lehet aktiválni.
2019. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!