Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom biztosításról szeretné...

Telekom biztosításról szeretnék kérdezni, vol már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Kötöttem egy Huawei mate 9 telefonra biztosítást még 2017-ben, havi 3000ft! Most betört a kijelző, amit szívesen kicserélnének nekem garanciában, ha kész a telefon még fizetnem kellene 33000 ft-ot! Most komolyan ezt hogyan gondolják, kifizettem eddig 51000ft-ot és most még fizessek 33000, a kb,15000ft-os kijelzőre?! Ezt hogyan lehetséges???

2019. máj. 27. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szerződési feltételekben lehet elásva az ok.
2019. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kár volt kötnöd, biztosításban a Telekom a legnagyobb uzsorás csaló banda, csak azért foglalkoznak biztosítással is, hogy mégtöbb pénzt be tudjanak szedni, de ha tényleg baj van, akkor ennek semmi eredménye!

Húgommal is 2017-ben történt az incidens: Telekom-nál volt biztosítása az iPhone-jára, amit valaki ellopott tőle. A rendőrség nem találta meg, de a Telekom mégsem volt hajlandó fizetni, arra hivatkozva, hogy csak a telefonját lopták el, de Ő maga nem sérült meg, pedig ilyenről szó sem volt a szerződésben!

2019. máj. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Itt a megoldás:


Extra csomag

Havi díj: 2990 Ft

Önrész kár esetén 30 000Ft


Önrész: az az összeg, amely minden egyes Biztosítási Esemény vonatkozásában a kárigény

teljesítése során a Biztosítottat terheli, és amelyet a Biztosított minden esetben köteles megfizetni a

biztosítási szolgáltatás igénybe vételekor. Az önrész összegét a Biztosított által választott csomag

alapján a Nyilatkozat tünteti föl.


[link]


Tehát ha 20 ezer lenne a javítás, akkor is te fizetnéd, hiába van biztosításod. Csak a 30 fölötti részt térítik.

Legközelebb olvasd el a szerződést.


További szép napot!

2019. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

van egy bizonyos önrész.

nekem is 3000 ft a biztosítás havidíja és 33000 ft az önrészem ha káresemény következik be.

2019. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Az intelligens hozzászólók nem tudják, hogy a biztosítást a Telekom csak értékesíti, de nem ők kezelik a folyamatot, egyébként meg elfogadtad, akkor mit sírsz? :)

Casco ugyanez, ott is van önrész, ott is menj a biztosítóhoz sírni, hogy te nem akarsz fizetni.

2019. máj. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!