Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sim kártyát hogy vegyem meg?

Sim kártyát hogy vegyem meg?

Figyelt kérdés

Új SIM kártyát vásárolnék a Telekomnál. Úgy néz ki, hogy bemegyek, mondom, hogy új simet szeretnék, és ennyi?

Vagy még ott más is lesz?( Feltöltő kártyásat szeretnék).


Sosem vásároltam még, szóval nem tudom, hogy mit kell tenni. Köszönöm szépen a segítséget előre is.



2019. máj. 28. 02:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A múltkor a lidl-ben láttam 500 ft-ért...
2019. máj. 28. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vehetsz boltokban "instant sim" - et (Telekomnál azt hiszem "Domino QuickSIM" a neve.

Ez párszáz ft, nincsa rajta lebeszélhetőség, és aktiválni kell (A csomagban benne van, hogy hogyan)


Vagy bemész a Telekom-ba és közlöd velük, hogy feltöltős SIM kártyát szeretnél.....

2019. máj. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sehova sem kell menni érte ...

[link]

2019. máj. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

+1 a Telekom oldaláról rendelésre.


Alig egy ezres, kiszállítják (ingyen) és lebeszélhető perceket (80) és netet (1Gb) is tartalmaz.

2019. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!