Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung vagy OnePlus?

Samsung vagy OnePlus?

Figyelt kérdés

Két kiszemeltem van: Samsung s10 vs OnePlus7 (nem plus és nem pro)


Előnyök


Oneplus 7

- Dizájn (1 fokkal tetszik csak jobban a csepp bevágás, mint az infity-o)

- OxygenOS

- SD855 (ez csak az európai Samuk ellen érvényes, ide sajnos az exynos lapka érkezik)

- UFS 3.0 tárhely

- Üzemidő

- Ár


S10

- Kamera

- Ökoszisztéma

- IP68

- Jack

- gyermekbetegségektől mentes

> ezt úgy értem, hogy az OP7 széria 1 hónapja jelent meg, és most hirtelen 4 dolgot is tudnék mondani, amit utólagos frissítésekkel kell korrigálni, ellenben az s10 egy kész telefon, kevés utólagos javítás szükséges az OP7-hez képest.

- szerviz háttér


Látható, hogy más-más előnyökkel bírnak a készülékek, mindkét esetben le kellene mondanom valamiről.


Kérlek benneteket, próbáljatok objektíven hozzászólást írni, a másik telefon savazása felesleges, nem oviban vagyunk. Illetve tudom, hogy minden telefonnak van egy szuper gyors és szuper olcsó Xiaomi alternatívája, de ezek nem érdekelnek, maradjunk a fent említett két telefonnál.


2019. jún. 1. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én S10et venném ezek közül.
2019. jún. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én biztos a OnePlus-t választanám. Sokkal megbízhatóbbak, mint a samsungok, és frissítésben is sokkal gyorsabbak.
2019. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
OnePlus, több frissítést kapsz, és ha ráunsz, csak telepítesz egy custom romot, garid sem veszik el.
2019. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!