Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül le ilyen gyorsan...

Miért merül le ilyen gyorsan a telefonom?

Figyelt kérdés
Tegnap 18 körűl húztam ki a telefonomat a töltőről (100%) alig használtam nap során, reggel felkelek 88%-on vagyok, aztán egy órát használtam, 77%-ra esett le.. Mate 20 Pro és pár hetes. Az előbbi Mate 10 Pro sokáig tartott, akár több napokat is intenzív használattal, ezt meg töltheten mindennap ha sűrűn használom. Mit tegyek? Sok appot backupoltam Mate 10 Prorol Mate 20 Prora és vajon ez okozhatja a gyors lemerülést? Dual SIM-es, két kártya van benne a telefonomban. Már mindenhogy beállítottam hogy spóroljak, appokat force stopolom, optimalizálom lezárás előtt, bár wifit azt beszoktam hagyni kaocsolni ha megy, és kvázi úgy 20-40mAh-t fogyaszt egy app, képernyő ~40%-ot tesz ki a fogyasztásnak, játszani nem játszok, de sok játék van rajta mint pubg vagy fortnite és asphalt, azokat alkalmanként játszok egy baráttal, vagy magamban.

#akkumulátor #Huawei #üzemidő #tiszta Iphone üzemidő
2019. jún. 3. 12:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez normális. A két kártya miatt eleve feleződik a készenléti idő, mert mindkét hálózaton fent lóg egyszerre. A sok app fut a háttérben és zabálja az akksit. A Facebook, Messenger, Instagram, Skype alkalmazásoktól minél előbb szabadulj meg, azok zabálják az akksit akkor is ha nem használod. A viber egész jó ebből a szempontból. A játékokból teljesen lépj ki ha már nem játszol velük, ne csak háttérbe küldd a home gombbal, azzal nem lépsz ki, akár hetekig futnak úgy hogy észre se veszed. Wifi, bluetooth, mobil adat kaocsolat, gps csak akkor legyen bekapcsolva ha épp használod.
2019. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!