Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vásárolnát...

Milyen okostelefont vásárolnátok akkor, ha a pénz a legkisebb mértékben se számítana?

Figyelt kérdés

2019. jún. 5. 10:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Konkrét márkát és típust írjatok... linkeknek külön örülök
2019. jún. 5. 10:52
 2/9 repulo ***** válasza:
25%

Ha már a pénz nem számít, semmilyent.

Majd a komornyik és a személyi titkár megoldja amivel akarja. :-)

2019. jún. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

semmilyet! Ha annyi pénzem lenne, hogy nem számít, dobnám a francba a mobilt, meg kilépnék mindenhonnan a virtuális térből.



Amúgy meg ha kellene a mobil, akkor valamilyen régi exkluziv nyomógombosat. azt nem lehet feltörni, nem kémkedik utánad egyik internetkereső sem stb... A legnagyobb vállalkozók pont ezért használnak mind hagyománys nyomógombos "butamobilokat".

2019. jún. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Márkától független vagyok. Most készülök majd venni Samsung Galaxy A70-et, de ha a pénz nem számítana, akkor is ilyet vennék! Az Árukereső szűrőjével körülnéztem, és ártól függetlenül nincs másik telefon, ami ennél jobban megfelelne a saját igényeimnek!
2019. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Huawei p30 pro
2019. jún. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kicsit várok a Zenfone 6-ra, a fennmaradó összegből meg veszek vastag import söröket.
2019. jún. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán egyedül az S10E tűnik megfelelőnek.

Másban nem gondolkoznék, bár a mostanival is elégedett vagyok szóval igazából nem vennék semmit.

2019. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ugyanazt, ami most van (iPhone 7), de lehet, hogy újítanék legalább egy XR-re (bár az már nekem nagy). Általában mindenből olyat vásárolok, amire szükségem van, és nem olyat, ami olcsó/drága, az ár csak egy tényező, és nem mindig a legfontosabb.
2019. jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem is az a kérdés, hogy milyet, inkább az, hogy mennyit.

Valószínűleg fél évente váltanám a készülékeket, mert igazából mindig kíváncsi vagyok, hogy ami épp kijött és új az vajon milyen, mit tud, de mivel elektronikai eszközt csak nevetséges áron lehet értékesíteni, így legalább 2 évig megtartom, hiszen így éri meg.

2019. jún. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!