Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki elmagyarázná nekem...

Valaki elmagyarázná nekem “paraszt” nyelven mi is az az VPN?

Figyelt kérdés
2019. jún. 5. 11:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Iphoneon van egy ilyen opció amit be lehet kapcsolni. Csak kíváncsi vagyok mire jó az!
2019. jún. 5. 11:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt többnyire annyira jó, hogy ha netezel, nem a te IP címed látszik, hanem egy másik tőled független távoli IP. Ez kb annyira jó, hogy vannak olyan oldalak amiket csak külföldről érsz el, akkor választasz egy Olyan VPN címet és már nézheted is az oldalt. Vagy ha olyan oldalakat nézel, ahol nem szeretnéd, hogy kössék hozzád a dolgokat, akkor szintén megfelel. Persze ez csak az ilyen statisztikák vagy reklámok elkerülésére. Ha illegális tartalmakat keresel, akkor ugyan úgy lebukhatsz vele, mert vissza lehet követni hozzád a dolgot.

Kb úgy tudnád elképzelni, mintha egy településről egy másikba nem egy főúton mész, ahogy gyorsabb lenne, hanem több kissebb települést érintve. Ugye emiatt lassabb is kicsit a kapcsolat, meg az ingyenesek álltalában korlátozva is vannak.

2019. jún. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hamis útlevél olyan helyre, ahol a saját IP címeddel nem engednének be.
2019. jún. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok amik csak akkor hiányoznak az embernek, ha tudja mire használná őket.

Csak azért ne kapcsold be mert ott van. ezek szerint teljesen funkciótlan számodra. És ez nem baj. Gondolj arra, az emberiség millió dolgot kitalál, neked meg még egy mobiltelefon helpje és a google is sok.

2019. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!