Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Készülék cserére készülök, de...

Készülék cserére készülök, de nem tudom eldönteni hogy 55ezer környékén vegyek Iphone 6s-t vagy 70-80 környékén Iphone 7-et? (használt készülékről beszélünk persze) Igazából messengerre, youtubra, zenehallgatásra használnám.

Figyelt kérdés
Megéri-e az árkülönbség. Annyival gyorsabb-e a 7-es hogy az 15-20 ezret megérjen? Nem szeretnék androidos telefont, mindig is androidos telefonjaim voltak (jelenleg galaxy s5) és már elegem van belőle hogy lefagynak, akadoznak, lassúak. Most kizárólagosan Iphonera "vágyom".
2019. jún. 5. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazából youtube-ra messengerre és zenehallgatásra a 20ezer forintos telefon is jó!


ezért szállnak el sajnos az árak, mert sok ember hülyemód veszi a többszázezres készülékeket és közben ki sem használja a tudásuk 80%át! Akkor meg minek!


Tehát ha csak erre használnád, akkor új, garis készüléket is kapsz ennyiért, sőt 20-25 körül is! De erre már egy 6-7 éves telefon is képes volt, szóval ha csak nem villogni akarsz az iphone-nal, javaslom, hogy költsd másra a pénzt ami megmaradt egy egyszerű, de használható telefon megvétele után.

2019. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp azért szeretnék egy minőségibb és erős telefont hogy példának okáért megtudjam nyitni a chatfejet és vissza tudjak irni a barátoknak videonézés közben anélkül hogy a telefon halálfejes zászlót lengessen...
2019. jún. 5. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Oké, így jogos a kérdésed. Mármint, hogy multitasking-ot szeretnél. Valóban ehhez erősebb telefon kell(het). Én úgy értelmeztem - nyilván öreg vagyok már ehhez :D - hogy külön-külön használni.


Szerintem úgy jársz a legjobban, ha a mobilarena megfelelő iphone-os fórumában kérdezel erről. Mert ott egyből felhasználóktól tudsz pontos infókat szerezni.

2019. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Iphone 6s plus. Lehet nagy kijelzője van a többi iPhonehoz képest, de az akkumulátora sokkal jobb mint a másik 2-nek. Nálam ez döntő szempont egy iPhone esetében.
2019. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült 70-ért hozzá jutnom egy Iphone 7-hez. Nem bántam meg, ég és föld a különbség sebességben a samsungomhoz képest. Teljes mértékben megérte az árát
2019. jún. 27. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!