Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet valami baj abból, ha...

Lehet valami baj abból, ha véletlenül az ipademet az iphone töltőjével, az iphonet pedig az ipad töltőjével töltöttem fel?

Figyelt kérdés
Összekevertem őket, és egész este így voltak bedugva. Az iphone fel van töltődve teljesen, de az ipad csak 90%-ig.

2019. jún. 8. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel általánosságban az iPad-ek 3-4x nagyobb akkuval rendelkeznek, mint az (amúgy is lassan töltő) iPhone-ok.


Egyébként kétlem, hogy bármi probléma volna vele, csak hosszútávon nem ajánlott az iPad-ot tölteni iPhone gyári adapterrel, mert jobban forrósodik, mivel több áramot venne fel egyfolytában.

2019. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az iPhone töltője kisebb teljesítményű, az iPad töltője nagyobb teljesítményű.


Az iPhone nem fog több áramot felvenni iPad töltő használata esetén (sem), mint amennyivel az akkut képes tölteni (nem lesz baja a telónak sem és a töltőnek sem).


Az iPad nem fogja tudni a maximális sebességgel tölteni az akkuját iPhone töltő használatával, lassabban fog töltődni (a töltőt ez nem károsíthatja, mert az csak egy kapcsoló üzemű tápegység és az iPad -nek sem eshet baja, csak lassabban tölt fel).

2019. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én évek óta ipad töltővel töltök mindent, semmi baj, és az iphone-t gyorsabban tölti.
2019. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nem lett baj belőle .
2019. júl. 9. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!