Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok olyan mobilkészülé...

Ajánlanátok olyan mobilkészüléket, amely képes lesz a jövőben is a telefonhívás rögzítésére?

Figyelt kérdés
Az Iphone már régóta nem támogatja ezt,az android 9 már le is tiltotta a telefonon,miután a 8.1-ről frissítette magát,illetve a feleségemnek már a 8 is letiltotta a hívásnapló elérését. A munkám miatt szűkséges lenne a hangrőgzítés,mert sokszor kellene feljegyeznem valamit és eddíg ez volt a legbiztonságosabb és legegyszerűbb dolga. Lehet nyomógombos is. Az új 3310-en gondolkoztam,csak nem tudom,hogy tudja-e ezt a funkciót

2019. jún. 9. 07:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Sammobileon nézz szét, THL ROM-ot keress
2019. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Értem. A rootolással még várnék. Még a szolgáltatóm válaszára is várok ,hogy szerintük ez normális-e,hogy eladnak valamit,majd fél év múlva korlátozzák (mármint nem ők,hanem a google),a telefonom használhatóságát. Ja és előszőr egy Huaweit akartam venni,de azon már akkor nem működött az ACR program megfelelően és a szolgáltatóm a 3 napon belül kicserélte erre,mert ezen működik. Erről hangfelvételek is vannak,hogy én kifejezetten ilyen telefont szeretnék venni,amin működik,és a vevőszolgálattal egyeztetve történt meg a telefoncsere.
2019. jún. 10. 20:33
 13/24 anonim ***** válasza:
romcseréhez nem kell rootolni
2019. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
És a garancia megmarad,ha romot cserélek?
2019. jún. 15. 07:14
 15/24 anonim ***** válasza:

" jogilag megállná-e a helyét,mivel a vásárláskor erre nem figyelmeztettek,hogy a jövőben lesznek alkalmazások,amiket a későbbiekben korlátoznak."


Telefont vásároltál, nem mást. Az alapvető funkciója a hívásindítás, és fogadás. Az, hogy használhatsz alkalmazásokat, már bónusz. Csak hogy a fogyasztóvédelmi részének jogi aspektusával tisztába legyél. Tehát van jogod használni, de ha nem használható, akkor azt nincs kinek felrónod.

2019. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

igen, a gari megmaradt


amikor szolgáltatótól vettem Samut, első utam a szervizbe vezetett

ott helyben feldobták nekem a független (xeh) romot, ott mondták hogy ezt nyugodtan lehet


szervizben is járt, sose volt gond

2019. jún. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nem teljesen így van. Én konkrétan olyan készüléket akartam venni,ami tudja ezt a hívásrögzítést. Ezt jogilag bizonyítani is tudom,mert a szolgáltatómmal több telefon beszélgetés is történt,ami miatt az előző készüléket erre cseréltem. Még panaszkezelés is volt,ami után az ügyintéző megkérdezte,hogy ezen a készüléken akkor jól műkődik? Mondtam igen,ezen már tökéletes. Tehát a szolgáltatónál vannak rögzített beszélgetések,hogy én konkrétan milyen készüléket szeretnék,különben nem vettem volna meg. Kicsit olyan,mintha holnaptól úgy írnák meg a szoftwert,hogy ne tudjál vele kamerázni,mert azzal vissza lehet élni. Még mindíg nem válaszolt a szolgáltató,addíg nem akarok belepiszkálni,maradjon így. Ráadásul van egy repedés rajta,amit biztosításra meg kell csináltatnom. A ROM cseréhez nem értek, de ha esetleg arra kerül sor, meg szeretnélek keresni telefonon. De ezt akkor privátban megbeszéljük. Előre is köszi.
2019. jún. 17. 17:42
 18/24 A kérdező kommentje:
Nem találok rá thai romot,csak Európait.
2019. szept. 8. 20:24
 19/24 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy bosszant, de emiatt nem hiszem, hogy akármi is változna, magáért az appokért nem fognak felelősséget vállalni. Az ügyfélszolgálat marhára nem ért hozzá, persze panaszként kezelik, de nem hiszem, hogy eredményes lesz, időt húzzák csak. A baj mindig az, hogy frissítgetnek, de alapvető dolgokat kihagynak, nem konfigurálják le, mert nem foglalkoznak ilyen dolgokkal, én is mondhatnék pár ilyen dolgot, de egy ember miatt nem fognak szoftver frissítést kiadni.
2019. szept. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Az android 9-re való frissítés óta van így,amit a google szándékosan úgy alkotott meg,hogy blokkolja a hívások rögzítését. A problémám nem egyedi,mert ha megnézed a google playen a hívásrögzítők értékeléseit, folyamatosan gyarapodik azoknak a száma,akik nem értik hogy miért nem működik az eddíg használt alkalmazásuk. Ez nem az alkalmazás hibája,hanem a telefonon lévő szoftveré. Én tudnám bizonyítani,hogy konkrétan olyan telefont akartam venni,ami erre képes,mert az előző telefont azért cseréltem le 3 napon belül,mert az nem tudta ezt. Most jöttem rá,hogy azért,mert azon már akkor android 9 volt. És ezt a panaszomat akkor a szolgáltató rögzítette,mert telefonon történt a 12XX telefonszámon. De most van egy alkalmazás,ami már képes kikerülni ezt a korlátozást,valamilyen CUBE a neve, de a headsett-es rögzítés még nem megy nekik. De a megoldás az lesz,hogy a következő telefonom Kínából lesz rendelve,azt jónapot. Nem lesz rá garancia,de legalább tudom arra használni,amire szeretném.
2019. szept. 11. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!