Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok olyan mobilkészülé...

Ajánlanátok olyan mobilkészüléket, amely képes lesz a jövőben is a telefonhívás rögzítésére?

Figyelt kérdés
Az Iphone már régóta nem támogatja ezt,az android 9 már le is tiltotta a telefonon,miután a 8.1-ről frissítette magát,illetve a feleségemnek már a 8 is letiltotta a hívásnapló elérését. A munkám miatt szűkséges lenne a hangrőgzítés,mert sokszor kellene feljegyeznem valamit és eddíg ez volt a legbiztonságosabb és legegyszerűbb dolga. Lehet nyomógombos is. Az új 3310-en gondolkoztam,csak nem tudom,hogy tudja-e ezt a funkciót

2019. jún. 9. 07:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ne álltasd magad, hiába akartál te bármit, ez nem fogyasztóvédelmi eset.

Fordulhatsz ugyan a fogyasztóvédelemhez, de illetékesség hiányában el fognak utasítani.

2019. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Jaaaa, én már elengedtem ezt,az időm többet ér mint ez a telefon,de ezzel elérték azt,hhogy vagy Kínából rendelek telefont,vagy egyből rootolva lesz és semmiféle plusz garanciát nem fogok rá megvenni,mint eddíg. Eddíg sem érte meg annyira a hűségnyilatkozatot a telefon,ezután meg teljesen felesleges lesz. Legalábbis nekem,vagy nekünk,akiknek ez az alkalmazás fontos lenne.
2019. szept. 11. 21:58
 23/24 anonim ***** válasza:

A Huawei-ek tudják Android 9 alatt is.:

[link]

Kipróbáltam, szuperül működik.

2019. okt. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Én pont egy huawei-t vittem vissza előszőr,mert az már tavaly sem tudta,voda márkaboltban sem tudták megoldani,kicseréltük egy samura,az azonnal tuti volt,csak ha tudtam volna hogy nem szabad frissíteni.... aZt hiszem y6 volt
2019. okt. 11. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!