Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik megoldást...

Szerintetek melyik megoldást válasszam a kettő közül?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék egy új telefont, viszont ugye a kezemnek nagy: egy kézzel nem igen fogom tudni kezelni. A kérdésem az hogy ring holderes tok az mennyire segít? (ujj gyűrűs) vagy vegyek inkább egy tokot és rá egy ring holdert? Nektek melyik vált be, ha használtok ilyet?

#telefon #gyűrű #ujj #tok #ring holder
2019. jún. 9. 11:46
 1/4 A kérdező kommentje:
A telefon amit kinéztem magamnak 6 col feletti. A
2019. jún. 9. 11:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél kisebb telefont! Hülyeség akkora telefont magaddal hordozni! Ha egy kézzel nem tudod használni, akkor nem praktikus!
2019. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először próbáld ki, milyen, utána pánikolj.. 6,4-es telefonom van, az előző 5,1-es volt, pánikoltam megvétel előtt, hogy nem fogom megszokni, úristen, túl nagy, biztos kell e ez nekem, satöbbi.

De olyan kellemes a kialakítása, hosszúkás alakja van, hogy konkrétan szinte azonnal kézre állt, cseppet sem éreztem, hogy mennyivel nagyobb. Nem kellett szokni, nem szokatlan, nem kellett rá extra tok meg tartó.

2019. jún. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jún. 10. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!