Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet az hogy ha...

Hogyan lehet az hogy ha bármiről beszélek személyesen emberekkel, pár órán belül hasonló témajú reklámot látok Facen, Instán?

Figyelt kérdés
Ha konkrét márkáról beszélünk akkor meg végképp azt fogom látni. Ma volt arra egy példa kimentem a boltba, vettem egy kekszet. Egyáltalán nem beszéltem róla, nem mondtam ki a nevét .. semmi! Egy óran belül a Facebook hírdette. Ez kicsit rémisztő egy idő után. Valaki valami értelmes magyarázat erre ? Köszönöm..

2019. jún. 12. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha írtad a terméket a "fészre" akkor nyilvánvaló...

Valószínűbb inkább hogy korábban elsiklottál a reklám felett,most pedig hogy vásároltál "észre"vetted...

Következő elmélet hogy tömegterméknek számító terméket vásároltál és> lásd előző mondat... :)

2019. jún. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%

Ilyen előfordul, amikor egy rokon is vett új autót, utána azzal jön nekem, hogy mostanában rengeteg ilyet lát az utakon, nagyon terjed ez a típus.

Jó vicc, ezt az effektet én is ismerem, egyáltalán nincs több olyan autó, csak az ember be van rá fókuszálva olyankor és mindenhol azt veszi észre.

Vagy amikor venni akar egy típust és már be van égve az agyába, hogy ilyen kéne stb.

2019. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg eddig is láttad ezeket a hirdetéseket, csak nem figyeltél rájuk.
2019. jún. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!