Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha APPLESTORE-ban találok egy...

Zotanabarbar kérdése:

Ha APPLESTORE-ban találok egy programot, ami azt írja 3 napig ingyen kitudom próbálni, majd utána automatikusan megveszi egy évre X ezer forintért, olyankor hogyan tudom úgy csinálni, hogy még véletlenül se próbálja levenni a pénzt?

Figyelt kérdés

Vagy hol tudom törölni ezeket az előfizetéseket?

Illetve mi történik akkor, amikor leakarja venni a pénzt a számláról de nincs annyi rajta. Ilyenkor mínuszba nem tudunk menni ugye, vagy kiszámlázza a nevemre vagy valami? :D

Kicsit hülyén írtam le, de a lényeg hogy szeretném használni egy programnak a 3 napos próbaverzióját, de azt nem akarom hogy utána leakarja vonni majd. Mert automatikusan kezdi vonni a demó lejárata után.


2019. jún. 13. 09:11
 1/1 Morzsi007 ***** válasza:

Beállítások/Apple iD/ iTunes és Appstore/Apple id-ra kattintasz/ előfizetések


Itt látod az aktív és inaktív előfizetéseidet. Ha belemész az appokban, ott tudod törölni az előfizetésed, de ezután látni fogod a lejártak között, ha később mègis úgy gondolod, hogy újra elôfizetsz rá.

2019. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!