Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha bevezetik a c tipe töltőket...

Ha bevezetik a c tipe töltőket mivel töltsem a telefonomat?

Figyelt kérdés
Most vettem egy Samsung Galaxy A7 et. A töltésére nem fektettem akkora egyensúlyt, és mikor meghozta a futár, rájöttem, hogy mikro usb azt gondoltam, hogy a tipe c már alap. Ha a jövőben elromlik a töltőm, akkor honnan tudom tölteni a telefonomat? Lehetséges kicseréltetni a telefonom csatlakozóját tipe c re?

#Micro-USB #Tipec
2019. jún. 14. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Nagy melo nem ér annyit a telefonod hogy tipecre csereld vegyél inkább 500 ftert kabelt tartalekba
2019. jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát te meg mit szívtál?
2019. jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha elromlik a töltő vagy a kábel, akkor vehetsz másikat helyett.
2019. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem fog hirtelen eltűnni a boltokból az összes eddigi csatlakozó, csak mert nem a legújabb szabványhoz tartozik. Ilyen miatt alaptalan és felesleges aggódni. Egy régi csatlakozó kivezetése évekig történik, és az összes régi eszközhöz való támogatás is még évekig fennáll. Hamarabb fogsz telefont váltani, mint hogy ez felmerüljön problémaként.
2019. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Már évek óta bevezették a C-Type töltőket. Ettől függetlenül továbbra is kapható micro USB. És ez valószínűleg még hosszú évekig így lesz.
2019. jún. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Te egy alapvetően optimista figura lehetsz, amikor azt feltételezed, hogy a telefonod még működni fog, amikor már kipusztultak a régi dugasztápok.

Amikor már kínaiak (akik mindenhez gyártanak átalakító adaptereket) sem fognak gyártani USB-átalakítót, mert minek, ha úgysem veszi senki, csak te, amiatt meg nem érdemes fenntartani a gyártást.

Ha cseréltél már telefonban USB-aljzatot, akkor azt is tudhatnád, hogy még a micro USB sem egyforma, típusfüggő változatok vannak.

A C-típusú meg megint más forma és forrfülek (sok forrfülek), ez így nem fog összejönni.

2019. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szóval nincs lehetőség az aljzat cseréjére?
2019. jún. 14. 20:35
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

"Szóval nincs lehetőség az aljzat cseréjére?"

Értelmetlen.

2019. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
A Földön használnak sokszáz millió micro-usb-s telefont, tényleg attól rettegsz, hogy jövöre már nem kapsz töltőt hozzá?
2019. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó igaz ez tényleg elég fura így...
2019. jún. 15. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!