Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom elinditani a...

Hogyan tudom elinditani a Sony Xperia Z Ultra telefonomat?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy rengeteg sok adat maradt rajta...képek,videók,fájlok stb. Egyszerűen nem tudom elinditani, a bekapcsoló gombja valószinűleg meghibásodott. Próbáltam feltölteni, géphez csatlakoztatni egyik sem működik. Próbáltam tollal nyomkodni a gombját hátha valahol érzékeli de semmi. Egy olyan telefonról van szó aminek a háta nem jár le!

Valakinek valami jó ötlete,hogy hogyan tudnám elinditani, bekapcsolni a telót?!



2019. jún. 3. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Töltésre sem reagál? Mert ha nem, akkor valószínűbb hogy az akksi adta meg magát.
2019. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A töltésre reagál. Azzal nincs gond...addig bekapcsol, feltölti 100%-ra és úgyvan. Nem érzékeli az oldalsó inditó gombját igy nem kapcsol be csak zölden villog, hogy kész a töltés
2019. jún. 9. 09:16
 3/5 anonim ***** válasza:
A töltő port mellett szokott lenni egy kis piros gomb, azt hosszan nyomva talán bekapcsol.
2019. jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs semmilyen piros gomb
2019. jún. 9. 11:25
 5/5 anonim ***** válasza:
2019. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!