Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan, akinek még...

Van itt olyan, akinek még nyomógombos telefonja van?

Figyelt kérdés
s mire használjátok?

2019. jún. 16. 10:34
 1/8 anonim válasza:
100%
Telefonálni szoktam vele, meg megnézni az időt. 39F
2019. jún. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen van, és ugyanarra használom, mint a teljes képernyős, gomb nélkülit. Telefonálásra. Illetve arra sem igazán. Vezetékes telefonon évente 3-4 alkalommal hívok valakit, mobilon havonta 1-2 hívásom van, fogadás sem több.
2019. jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Nekem ugyan érintős van, de újra gyártanak nyomógombosokat is. Szokták használni idősek az egyszerűsége miatt, és építkezéseken és egyéb koszos és víznek is kitett munkáknál is. Új desigt is kaptak és vannak közöttük egész pofás darabok is.


Ez pl vízálló, ütésálló és porálló is, Maxcom MM920:

[link]


[link]


És luxus mobilok között is akad bőven nyomógombos, vannak aranyozott és drágakövekkel kirakottak is közöttük.

[link]


[link]

2019. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még vezetékest is használok, pont arra amire való, telefonálni. Olcsóbb mint a mobil, még mobilt hívni is.
2019. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

NOKIA 1209-es ősrégi mobilom van.

Telefonálok, SMS-ezek vele. Használom ébresztésre és emlékeztetésre is.

Ebbe nem tud idegen bejutni, biztonságos pl. banki kódok esetén.

Nagyon nagy használat esetén kb. 7 nap múlva, de általában 10-12 naponta elég töltetni az akkut, úgy 3 órán át.

A táska kis tartótokjában elfér, fogni is könnyebb, mint egy nagy telefont.

(GPS készülékem külön van, jó minőségű, „életfogytig” tartó térképfrissítéssel, használatkor nem fogyaszt „adatot”.)


És van vezetékes telefonom is (nyomógombos, hordozható); az internet és TV előfizetés mellé szinte ingyen adták az előfizetését, akkora díjmentes híváslehetőséggel, aminek töredékét sem használjuk el. 2 hordozható készülékünk van (a bázistól közel 100 m-es körzetben használhatók, így egymástól 200 m-re is lehetnek, ez gyakorlat, nem csak ismertetőbeli adat; kódolt, úgyhogy utcáról nem tudják arra járók használni); hívás átadásra, konferenciabeszélgetésre alkalmas, illetve kizárólag „házi hívásra” is, azaz egyikről a másik hívható és lehet egymással beszélni.

2019. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem csak tepsivel lehet telefonálni, hanem igazi telefonnal is. Sőt... az még jobb is erre.
2019. jún. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nekem van egy 2006 januárjában, leárazáskor újonnan vett Nokia 6230i telefonom - hogy mire lehet használni: [link] -, soha semmi hibája nem volt eddig, és még mindig a gyári akkujával megy!
2019. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem és amier kitalálva van ugyebár telefon,sms,de van rajt rádió is:D
2023. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!