Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P Smart 2019-nél miért...

Tánczos patrik kérdése:

Huawei P Smart 2019-nél miért nem hallanak hívásban?

Figyelt kérdés
Pár napja észleltem azt a"hibát" hogy mikor hívni szeretnék valakit vagy hívnak én hallom őket viszont ők engem nem. Egyéb esetekben ha hangüzenetet vagy felvételeket veszek fel akkor tökéletesen hallatszik a hangom. Tudtok-e esetleg megoldást rá? Esetleg beállítás hiba vagy szervíz, történt már valakivel hasonló dolog? Előre is köszönöm a válaszokat. Huawei, Huawei P Smart, Huawei P Smart 2019, mobil, mobiltelefon, okostelefon

2019. jún. 17. 11:20
 1/2 anonim válasza:
Én is nagyon kíváncsi lennék ki mit tud erre mondani, nekem is ugyanez a problémám a Honor 9 lite telefonommal. Vadiúj, már a sim kártyát is lecseréltettem és nem segített, én Telenoros vagyok.
2019. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia végűl nekünk sikerült megoldani, a mikorfon részéhez bement valami olyan módon hogy nem látszódott , kifujattuk és jó lett :')
2020. febr. 13. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!