Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Budapesten a Váci úton találha...

Budapesten a Váci úton található GSM Udvar nevezetű moniltelefon szaküzletről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mobiltelefont szeretnék vásárolni és itt találtam meg a legkedvezőbb ajánlatot és szeretném megtudni, hogy megbízható-e a bolt?!

2019. jún. 17. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mindig a legolcsóbb a legjobb (szürke importos, nem egyszer, garancia sincs, megvétel után derül ki, hogy használt a készülék [nem a használtak ellen vagyok, csak ne legyen becsapás, hogy új-e, vagy nem]).

Amúgy is, az Aqua-ban voltak nem rég leárazva az iPhone-k.

Úgyhogy ja, érdemes jobban körbetájékozódni és hiába drágább a LEGÁLIS iPhone, de cserébe nem szívod a fogadat, hogy rossz helyről vettél.

Amúgy is: melyik iPhone modellt néztél ki magadnak?

2019. jún. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hidd el hogyha valaki megvétel előtt valamit nagyon körbejár az Én vagyok, ezért is tettem fel ezt a kérdést!

iPhone X van tervben! Tudok egy 100%ig megbízható boltot ahol szintén nem olyan drága, nem a legolcsóbb, de biztosan eredeti/bontatlan!

2019. jún. 18. 08:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor meg, mi itt a kérdés?

Mert ez a GSM Udvar, nekem nem tűnik hivatalos viszont eladónak, ha iPhone-ról van szó. Ha használtakkal foglalkozik, az már más.

2019. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt találsz véleményt az adott boltokról.

2019. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!