Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merülnek le ilyen...

Miért merülnek le ilyen gyorsan az Iphone-ok?

Figyelt kérdés
Amióta kijött a 12.3.1 azóta az én X-em és a barátnőm 7-je is irtó gyorsan lemerül. Új készülék mindkettő, szóval biztos nem az akksik állapota a gond. Más is tapasztalta ezt?
2019. jún. 17. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Gyári visszállítást kell csinálni minden szoftverfrissítés után.
2019. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Erről még nem hallottam :o
2019. jún. 17. 14:21
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert akkor a memóriának (vagy a tárhelynek) letörli az előző szoftvernek az összes hibáit.
2019. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát azért az elég nagy szívás lenne ha biztonsági mentés mellőzésével kéne ujjáépítenem mindent :/
2019. jún. 17. 16:02
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Teljesen felesleges a gyári visszaállítás, így a frissítési lehetőségnek semmi értelme.


Sok esetben egy szimpla újraindítás is elég, vagy a frissítés után egy ideig bizonyos háttérfolyamatok gyorsabban meríthetik az aksit (újraindexelés, cache frissítés stb.), vagy egy alkalmazásnak nem tetszett annyira az upgrade. Előbbiek eltarthatnak egy darabig (és az újraindítás nem segít, mert újrakezdi). Nem tudom, hogy töltitek, töltőn lezárt kijelzővel egy éjszaka alatt ezekkel biztosan végez, aztán „megnyugszik”. Talán. Ha nem, akkor az akkuhasználat is árulkodhat arról, mi az, ami háttérben, vagy előtérben nyírja.

2019. jún. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

"Sok esetben egy szimpla újraindítás is elég"


Persze akkor nekem miért nem javult meg? Nekem több problémám is volt a szoftverfrissítéssel nem csak a gyors merülés

2019. jún. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, én azt írtam, hogy "sok esetben". A Te eseted a kevesebbek közé tartozhat, és nagyon sok oka lehet, és sokkal több infó kellene róla, mint amit itt fel lehet tárni. Általánosságban elmondható, hogy frissítések után nem merülnek le gyorsabban, és nem viselkednek furcsán az iPhone-ok (sem, meg az Android-os eszközök sem, és még a Windows 10-es PC-k sem). Mondjuk a 95%-a teljesen rendben van, az 5%-ba tartozni meg nem jó dolog.
2019. jún. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet, h sokat csüngsz rajta?

Ha igen akk egyértelmű, h naponta kell tölteni, én is úgy szoktam. Mert ha egész álló nap megy, akk használódik/dolgozik/működik az aksi és böhöm forró szokott akkor lenni a mobil hátulja és ez teljesen normális. Ne aggódj, nyugi.

2019. jún. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sokat használom, mert munkaeszköz, de nem többet mint eddig.
2019. jún. 24. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!