Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a telefonomnak?

Mi lehet a baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés

Nem töltöttem fel két hónapig, csak ebben a hónapban. Feltölteni engedte, üzenetet viszont nem kaptam. Azt írja ki kb. két hete,,csak segélyhívás hívható". Nem értem. Fel volt töltve az előtt egy évre elegendővel, jártam már így a másik telefonommal is és annak nem voltak ilyen problémái. A lényeg az még, hogy reklámüzenetek érkeznek rá (letöltéssel kapcsolatos), de a szoláltatótól semmi.

Most, úgy tudom, ha tiltva van a szám, vagy bármi, nem lehet ölteni sem. Be fogom vinni, de azért mi lehet a baja körülbelül? Eddig nem csinálta. Esetleg annyi még, hogy csökkentett módban van, mert gyorsabban merül egy ideje. Kikapcsoltam egy kis időre, de nem volt változás.

Köszönöm a segítséget.



2019. jún. 17. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Talán nem végezted el a kötelező adategyeztetést, de arra szoktak figyelmeztetni SMS-ben is.
2019. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Most volt adategyeztetés, egyetlen egy SMS-t és egy levelet küldenek (ha már tudják, hogy nevedre van írva), majd kérdés nélkül megszakítják a SIM-kártyát.
2019. jún. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2018.11 hóban voltam egyeztetni. Én nem kaptam semmilyen SMS-t arról, hogy most mennem kellett volna.
2019. jún. 20. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!