Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eleg durván felforrósodott a...

Eleg durván felforrósodott a telefonom a napon majd kikapcsolt. Visszakapcsolni sem lehetett. Mi baja lehet, kiégett az akku? (Galaxy s9)

Figyelt kérdés
Visszaküldtem,még van rá 1 és fél év garancia.

#Galaxy S9 #akku kieges
2019. jún. 18. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Semmi, enyém ugyanezt csinálta. S10. 20 perc fagyasztó, majd működött.
2019. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én most vasárnap sütöttem ki a telóm agyát. Bevittem a szobába, 10 perc múlva bekapcsoltam, semmi baja azóta se.
2019. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
A fagyasztó azért jó, mert miután kiveszed belőle a hideg telefont, az érintkezőkre szépen lecsapódik a pára és kinyírja az elektronikát. Maximum a teljesen vízálló telefonoknál megkockáztatható ez.
2019. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Fagyasztó kiváló ötlet a BGA tokozású chipek kinyírására (CPU, memóriák stb.).

Hirtelen összehúzódástól elpattan a golyó, utána vakarhatod a golyóid, hogy hülye voltál.

2019. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Délben történt kb az egész.Este 7 kor még mindig nemműködött.Összecsomagoltam majd másnap visszaküldtem
2019. jún. 18. 13:39
 6/8 A kérdező kommentje:
Na de a kérdésre visszatérve akkor mi lehet a baja? Az akksi kisült?
2019. jún. 18. 13:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Akku hővédelme le tud kapcsolni, de az kihűlés után vissza is kapcsol.

Ezen az oldalon gyakran tesztek fel olyan kérdéseket, amire szakember sem tudhatja a választ, mert ennek az a módja, hogy méréseket végzünk, nem találgatunk vaktában.

2019. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#1 NEHOGY FAGYASZTÓZZÁL BÁRMIKOR IS! Rosszabbat tesz a telefonnak, mint az, hogy túlmelegszik. Egyszerűen rakjuk levegős hűvös helyre, és várjuk míg 40° alá csökken a telefon hőmérséklete. Ilyenkor nyáron különösen melegszenek ezek a telefonok. Tech2.hu-n van fent egy guide, hogy hogyan enyhítsd a túlmelegedést
2019. jún. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!