Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont erdemes...

Milyen telefont erdemes megvenni a mai “kollekciok” kozul?

Figyelt kérdés

Most egy iphone 6s-em van ami mar ket eves, es nem a legjobb az allapota ezert ujat szeretnek venni. Viszont nem tudom mi lenne a legjobb, igazabol az amdroid kilove tehat csak IOS :D

Iphone X, Xs, Xr, ezeken gondolkoztam de oszinten nem latok koztunk kulonosebb kulonbseget. Nekem igazabol a legfontosabbak hogy a tarhely es a kamera eleg es jo legyen.

Velemenyekre lennek kivancsi ☺️

Es mielott jonne apuci es anyuci a sajat keresetembol szeretnem majd megvenni:)


2019. jún. 19. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Ebben az évben be lesznek mutatva új iPhone-k - szeptemberben. Én a helyedben addig várnék.

3. Dolgoznak, egy 5,4 colos iPhone-n is dolgozik az Apple, de abból, csak jövőre lesz valami. Ez nem lenne jobb neked?

2019. jún. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonoom, akkor lehet varok meg egy kicsit :D
2019. jún. 19. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!