Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igen vagy nem, Iphone?

Igen vagy nem, Iphone?

Figyelt kérdés
Életem első okoskája egy Samsung J3 2016, a mai napig. Szeretném lecserélni, és egy Iphone 7-et szeretnék helyette. Soha nem volt Iphone-m, és még csak a kezemben sem volt, a környezetemben sincs senkinek, hogy egy kicsit meg tudnám nyomkodni, így tőletek kérdezném, hogy merjem e így megvenni?
2019. jún. 21. 22:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
82%

Igeeeeen.

Egyszer kiprobalod milyen az Apple. Az IOS

Többe már nem akarsz androidot. Mióta iPhonom van utálok olyan telefont használni amin nem IOS van. Persze nem baj, ha masnak ilyen van, használja csak. De nekem nem kene még egyszer

2019. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ! Az Iphone-okon nagyon zárt rendszer van. Tehát azt felejtsd el, hogy csak úgy rádugsz egy pendrive-ot és másolgatod róla az adatot, vagy akár Bluetooth-tal küldözgeted, mert azt nem tudják. Az NCF nem igazán használható rajtuk, rádió nincs bennük, külső memóriakártyát nem tudnak fogadni, tehát nem tudod bővíteni, aztán, ha fontos neked a testreszabhatóság, akkor sem az Iphone a te géped, mert azt nem nagyon lehet, nyilván a google rendszeri sem natívan vannak az IOS-be beépülve, ezért kicsit döcögősebbek, nem tudsz létrehozni plusz felhasználói profilt pl, amit androidon igen, ha dual simes volt eddig a telód, azt is felejtsd el, mert az Iphone-ok nem azok... De a legnagyobb gond a fájlátvitellel van, az nagyon szegényes és korlátozott az Iphone-okon. Illetve a javítási költségük sokkal drágább, mint az androidosoké.


Ha ezekkel együtt tudsz élni, akkor viszont önmagában stabil és gyors rendszer, ha nem zavar a zártsága és az, hogy sokan lenézik már a márkát és túlhypeoltnak gondolják akkor vegyél, hülyeség lenne azt mondani, hogy nem jó telefonok, mert azok! Nagyon is jók, de rengeteg korláttal rendelkeznek egy androidhoz, vagy win10 mobilhoz képest, illetve túlárazottak.

2019. jún. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
NCF - NFC, bocs elírtam.
2019. jún. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#2: lehet pendrive-ot használni és vannak dual simes iphone-ok is az újak között. A google szolgáltatások pedig ugyanúgy működnek, mint androidos telefonon, csak minden sokkal stabilabb. File átvitel is működik sima kábellel, fotók és filmek esetén.
2019. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

A dual sim-es iPhone is egy SIM-kártyás, a második csak virtuális SIM-kártya.


Én iPhone 7-et nem vennék, ilyen áron olyan Nokiát, Samsungot és Xiaomit kapsz , ami felér egy iPhone X-zel. Illetve vehetsz 7-et, de azt akkor használtan, 80 000 ft-ért nagyon szép, jó állapotú darabokat tudsz találni.


És mára már az sem igaz, hogy az iOS sokkal stabilabb, ezt akkor találták ki, amikor az Android még 2010-11 környékén kezdett nagyon fejlődni.


Ha szeretnél iPhone-ra zenét tölteni, gépre kell letölteni a zenéket, és az iTunes programmal átmásolni. Filmek, videók, képek esetén ugyanez.

2019. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Illetve Androidra tudsz letölteni feltört Spotify-t, ami a zene letöltéseket kivéve ugyanazt tudja, mintha előfizetnél Premiumra. Én azt használom, és a mobilnetet is csak egy nagyon keveset viszi.
2019. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Nah akkor egy kis okítás. Bluetooth ma már nem divat egyáltalán küldéshez. Nem érdekel, hogy ez nem érv, androidon se használtam sose, és az emberek 90%-a nem használja küldözgetésre, csak a rinyálás megy, mert ezt tudják első körben felhozni az iPhone ellen, amúgy ők se használják. Autós hifihez és egyéb cucchoz egyébként simán csatlakozik. Gépen Itunesről zenéket sokkal könnyebb rátenni, mint androidos telóra, mert nem kell a mappákat keresgélni, csak ráhuzod a zenéket itunesen és az oda teszi, ahova kell. Asztali pc-m egyből felismeri, képeket stb nyugodtan át tudom másolni gépre. Memóriakértya megint csak nem kell. 32 gb az alap tárhely, ez átlag felhasználónak elég, de a 129 gb meg végképp. Memóriakártyával meg csak nem tudod már a végén eldönteni, hogy mit hova tettél.

Iphone 7 32 gb már 130 ezer alatt van, ez még egy frissitést tuti kap, azzal 2 évig simán használhatod, de ha 8-at veszel az tuti, hogy kap még egy frissitést jövőre is, az még 3-4 évig jó telefon. 170 körül van az is, én azt venném.

2019. jún. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!! Én elég egyszerű mobilozó vagyok, telefonálásra, kis internetezésre, alkalmankénti fotózásra szeretném használni. Nem akarnék én "villogni" vele ahogy sokan mondják, egyszerűen csak megetetszett, sikerült összegyűjtenem az árát is, csak nem tudom merjem e megvenni.
2019. jún. 22. 12:07
 9/13 anonim ***** válasza:
casual telefonálásra, fotózásra, netezésre már egy 5 évvel ezelőtti telefon is bőven elég, amit használtan megkapsz jó állapotban 20-30 ezer forintért!
2019. jún. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

7 es válaszolónak nagy pacsi

rendesen kirázott a hideg mikor olvastam hogy valaki felfogta hogy az androidos fanok ellenérvei hatalmas baromságok

nyugodtan vehetsz iphonet

de ha plus modellt veszel annak még nagyobb akksija van max a tenyeredbe nem lesz kényelmes

én jelenleg iPhone 7 et használok 128 giga

és nekem még a 32 gigás is bőven elég lenne

ios 13 tól mégjobban felfog gyorsulni szóval nem aggodom

de ha tudsz használtan megbizható helyről venni egy 8 ast vagy jobbat akkor azt ajánlanám hosszabb távra frissítések szempontjából

2019. jún. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!