Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igen vagy nem, Iphone?

Igen vagy nem, Iphone?

Figyelt kérdés
Életem első okoskája egy Samsung J3 2016, a mai napig. Szeretném lecserélni, és egy Iphone 7-et szeretnék helyette. Soha nem volt Iphone-m, és még csak a kezemben sem volt, a környezetemben sincs senkinek, hogy egy kicsit meg tudnám nyomkodni, így tőletek kérdezném, hogy merjem e így megvenni?
2019. jún. 21. 22:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Plus nekem túl nagy, vagyis nagynak látom, elég lenne a sima 7 ism kisebb női kézbe. :)
2019. jún. 23. 16:48
 12/13 anonim válasza:
100%

Én most vettem 7 plust, ez volt álmaim telefonja 3 éve ☺ nő vagyok, kicsi a kezem de nem érdekelt, összespóroltam rá a pénzt, és örülök h megvettem. Újabbat nem is akartam, néztem h nem sokkal jobbak az áraik viszont...meg hát ez volt az utolsó modell melyből volt rose gold! 😁

Nagyon más mint az android, nekem fura, olyan mint anno a windows phone, de mindegy nem bánom mert ki akartam próbálni és kész, bár tény h szuper telókat lehet kapni már harmad áron és ha csak azt nézem tényleg nem éri meg, viszont akinek ez egy vágya mint nekem szerintem ki kell próbálnia!

2019. jún. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Neked is választ! :)
2019. jún. 25. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!