Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kikapcsoltam a telomat és nem...

Zsottikaga kérdése:

Kikapcsoltam a telomat és nem tudom vissza kapcsolni?

Figyelt kérdés
Be akartam jelentkezni steam-re és kellet a steam-guard kod. A telomat bekapcsoltam de valami nem müködött ki is írta valamit hogy leállt de ezt nem néztem meg, azonnal kikapcsoltam de már ujrakapcsolni nem tudom. Semmire sem reagál. töltőre tettem még úgy sem. Mi lehet a baja? Mehet a kukába?

2019. jún. 21. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hiba volt, hogy nem nézted meg a hibaüzenetet.


Hard resetes indítással próbálkoztál már? amúgy lehet, hogy az akku vezérlés ment ki, akkor kuka ha nem cserélhető az akku... Vagy szervíz, ha voltál olyan botor és 50ezernél drágább mobilt vettél (amit ugye sehol sem ajánlanak, mert tiszta ráfizetés)


Amúgy steam-et is kerüld, vedd meg a játékot fizikai hordozón! Ha steam egyszer leáll, akkor annyi, elvesztesz mindent, így meg fizikailag birtoklod a játékot!

2019. jún. 22. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Cseréltem akut is , de semmi, hard resetet nem tudok mert nem reagál semmire.
2019. jún. 22. 07:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha garis akkor szerviz, egyébként kuka lenne, de azért nézesd meg, hátha.
2019. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!