Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy olvassak el egy Messenger...

Hogy olvassak el egy Messenger üzenetet, úgy, hogy aki küldte ne lássa, hogy megnéztem?

Figyelt kérdés

2019. jún. 22. 19:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Facebook Unseen Android alkalmazással működik, teszteltem! Köszi a válaszaitokat!
2019. jún. 23. 20:49
 12/15 anonim válasza:
80%

Kedves kérdező!

Nem tudom mások hogy vannak vele, de én falra mászom az ilyen emberektől. Sokkal jobb megnyitni az üzenetet és nem válaszolni, mint úgy tenni mintha nem is láttad volna. Így legalább tudja a küldő, hogy eljutott az agyadig az információ. Mellesleg mivel manapság már szinte mindenki ezt csinálja, az üzenet küldőjének is valószínűleg fel fog tűnni hogy szándékosan nem válaszolsz neki órákkal, vagy napokkal később (velem is csinálták/ják ezt, gyűlölöm, mert szerintem ennyi minimális tisztelet járna a másiknak).


Szóval ha kíváncsi vagy az üzenetre, szerintem nyisd meg és olvasd el és max. ne válaszolj, mintsem tettesd hogy "á nem is láttam, valójában pedig igen".


Lehet lepontozni a véleményemért, de úgy gondolom igazam van.

2019. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%
12sel ertek egyet, eleg gaz es szerencsetlen aki ezt csinalja.
2019. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Aha csak amikor mondjuk tartozik valaki és küld egy üzenetet akkor sEretném tudni hogy az üzenet küldöje megadni akarja a tartozást vagy még szivességet akar kérni mert az én esetembe a ficko pont olyan...
2023. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez téves információ = "Megnézed, utana hosszan nyomsz az üzenetre és beállítod olvasatlannak. Szerintem ezzel működik."


Akkor is látja a másik, hogy elolvastad.

ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!