Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt már bajotok szoftverfriss...

Volt már bajotok szoftverfrissítés miatt?

Figyelt kérdés
Például lassabb lett a készülék szoftverfrissítés után.

2019. jún. 23. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszer volt olyan, hogy a verziófrissítés itán az egyik játék nem indult el többé. Ezen kívül csak pozitív hatásai voltak.
2019. jún. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, az egyik játékom hangját teljesen kivégezte, recsegett, akadozott az egész.
2019. jún. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bp1985 ***** válasza:
Nekem soha.
2019. jún. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt.
2019. jún. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze! Ezért soha nem frissítek! Ami jól működik, abba nem kell belenyúlni, ez az elvem! Nem frissítem sem a windowsom, sem a böngészőmet, semmit! Soha nem kaptam be vírust emiatt, vagy nem lett bothálózat része a gépem. a frissítésben mindig elrejtenek valamit, hogy később kinyírja a programot és ezért újat kelljen venned!
2019. jún. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, a telefon nem indult többet
2019. jún. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Xiaomi telefonom van, a miui 9 tök jó volt, a miui 10 kinézetben és kezelhetőségben is gagyibb lett. Semmi előnyét nem tapasztaltam a frissítésnek.
2019. jún. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szirty ***** válasza:
Igen
2019. jún. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!