Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FirstPhone vagy Extreme...

FirstPhone vagy Extreme Digital? Melyik üzletből érdemesebb telefont venni?

Figyelt kérdés

Légyszi aki vásárolt már ezen boltok valamelyikéből, írja meg nekem a tapasztalatait!:)


Olyanokra lennék kíváncsi hogy a termék (esetleg ha rendelted) hibátlan volt-e és ha meghibásodott mennyire volt sikeres a javítás?

Előnyök / hátrányok?

Elsősorban telefonvásárlókra lennék kíváncsi, ugyanis ezt szeretnék vásárolni és hallottam már mindkét boltról jót és rosszat is például várakozási idő terén.


Előre is köszi a válaszokat:)



2019. jún. 23. 01:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Edigital.
2019. jún. 23. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Edigital, ha normális garanciát is akarsz
2019. jún. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fristphone itt vennék
2019. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2-mindkettonel van 2ev gyari garancia vagy mire gondolsz?:)

Egyebkent az fb-n van olyan csoport hogy akiket atvert az Extreme Digital (vagy valami hasonló a neve) es eleg sokan vannak benne. Ez is jelenthet valamit, nem?

2019. jún. 24. 02:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Papíron mindkettőnél van, érvényesíteni az edigitalnál nagyobb esélyed van
2019. jún. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az Extreme Digitaltól semmit nem veszek többé. A másik céget nem ismerem.
2020. jan. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én végül onnan vettem a nyáron, és nem volt velük különösebb bajom.
2020. jan. 19. 19:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy tabletet és egy Samsung Galaxy Grand Prime-ot vettem a Firstphoneba annó, meg tokot, fülhallgatót stb. apróságokat. Garanciára egyik termék se szorult, amit vettem, így szervizről nem tudok nyilatkozni, viszont van fizikailag is sok üzletük, tehát nem egy noname webshop, amelyik bármikor felszívódhat jogutód nélkül és cseszheted a garanciát. Én meg voltam elégedve velük. Tudom, hogy nem aktuális már a kérdés, csak azért válaszoltam, hogyha valaki keresgél a témában, az képbe legyen vele.
2020. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Firstphone jó hely én dolgoztam is náluk 2 évig, nyomon követem miket csinálnak. Nagyon sokat fejlődtek az évak alatt.
márc. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!